ESİN İRİS, YENİ TARZIYLA “DANS EDELİM Mİ” DİYOR!

‘Dans Edelim Mi?’, bestecilik ve şarkıcılık anlamında Esin İris‘in daha önceki çalışmalarından çok farklı olan yenilikçi tarzıyla ve özgün elektronik düzenlemesiyle dikkat çekiyor.

‘Dans Edelim Mi?’nin sözleri Esin İris’e, bestesi Esin İris ile ünlü bas gitarist Orhan Akın ve Belçika’da yaşayan Türk prodüktör Ozan Bozdağ’a ait. Ozan Bozdağ, Belçika’daki çalışmalarının yanı sıra Türkiye’de yer aldığı ilk proje olan ‘Dans Edelim Mi?’nin prodüktörlüğünü de üstlendi.

Esin İris’in, kendini keşfetmeye çağırdığı bir mesaj taşıyan ilgi çekici klibinin yönetmen koltuğunda Selçuk Demirci yer aldı. Yeni Esin İris single’ının imaj görsellerini ünlü fotoğraf sanatçısı Ozan Eicher‘in çekerken, logo ve kapak tasarımını ise Cem Mirkelam yaptı.

2008 yılından bu yana Gökçe, Kolpa, Keremcem, Ayhan Sicimoğlu, Bengü, Atiye, Koray Candemir ve daha birçok ünlü sanatçı ile gerçekleştirdiği müzik çalışmaları, hazırlayıp seslendirdiği reklam ve jenerik müzikleri, kaleme aldığı şarkıları ve canlı performanslarıyla değerli bir hayran kitlesi edinmiş olan Esin İris, yeni, özgürlükçü ve iddialı tarzı ile sevenlerini şaşırtmaya hazır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir