FATİH ÇAKAR – TERKETTİLER

Bunlardan en fenomen olan kana kırmızı rengi veren madde nedir? vişne suyu ve dört halifemiz kimdir? sorularının sorulduğu yarışma programıdır. 23 yıllık radyo ve tv program sunuculuğunu Terkettiler isimli albümü ile süsleyen sanatçı Fatih Çakar, yıllardır müziğin içinde olması bu işe eğilim göstermesine neden olan en büyük etkendir.

ilk okul yıllarında bile müzik derslerinde hep tahtaya kalkıp şarkı söylediğini daha sonra düğün programları, bar ve restaurantlar da sahne almaya başlayan Fatih Çakar ilk albümüyle sizlerle buluşmanın heyecanını yaşıyor.

Terkettiler isimli bu albümde 5 adet birbirinden değerli eser bulunmaktadır. Ertuğrul Polat imzası ile Terkettiler, Bünyamin Eroğlu imzası ile Vazgeçilmiyor, Nejdet Aydın imzası ile Bu Sahilde, Ömer Danış imzası ile Senden gidiyorum ve Anonim olarak herkesin bildiği Ninno isimli eserler bulunmaktadır.

Terkettiler isimli albüm Sedat Sakarya yönetmenliğinde Stüdyo S.M.S’de kayıt edilmiştir ve Ati Müzik etiketi ile müzik severlerin beğenisine sunuluyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir